NABÍDKASNÍMKY Z KRÉTY

Made by A.P.Best

 

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST PRO VÁS


Investice do nemovitostí u moře
Budeme brát v úvahu fakt, že budete v části sezony nemovitost pronajímat. Pak se dá všeobecně říci, že nemovitost vygeneruje zisk, který plně pokryje náklady spojené s touto nemovitostí a to včetně měsíčního pobytu majitele s rodinou na Krétě.

Ceny nemovitostí
Jak je tomu běžné u nás, tak se ceny různí dle velikosti a typu nemovitosti. Nejlevnější bývají aparmány (od €49000,-) až po vily přímo na plážích za (do € 250000,-)
Srovnáte-li ceny s podobnými nemovitostmi v Praze, pak se dostanete na stejné úrovně. Ceny z pronájmu těchto nemovitostí však nejsou tak zajímavé jako na Krétě.

Ceny pronájmů
Měsíční příjem z pronájmu dvou lůžek v apartmánu v sezoně se pohybuje od (v přepočtu) 25.000 Kč.

Koupě nemovitostí v zahraničí
V současnosti, kdy se Česká republika stala řádným členem EU je koupě nemovistostí v Řecku v zásadě stejná jako v ČR a nejsou zde žádná omezení. Podrobný postup koupě je popsán v sekci "Průvodce koupí"

Jak mám zajištěný majetek?
Kréta je velice bezpečný ostrov. Je běžné, že se ve městech na ulicích nechávají otevřená auta s klíčky v zapalování. Totéž platí nejen ve městech, ale i po celém ostrově. Když se majitelé vozů po celodenním slunění na pláži vracejí do vozu nemusí mít obavy, že by auto či majetek v něm došel nějaké úhony. Totéž platí i u nemovitostí. Řekové je nechávají běžně nezamknuté a nemají žádné obavy z nekalých živlů. Toto vše je dáno přátelskou mentalitou místních lidí.


N A H O R U