NABÍDKASNÍMKY Z KRÉTY

Made by A.P.Best

 

PLAKA - APOKORONAS

Jízdou silnicí z Kalives do Almyridy a vzhůru do hor se dostanete ke krásné vesničce Plaka, která byla během posledních let renovována. Je vyhlášená skvělou domácí kuchyní v tavernách na náměstí. Taverna Elpis je vyhlášená zajímavými řeckými a evropskými jídly.

Spletí úzkých postranních uliček a květin bougainvilií dosáhnete nakonec ke krásnému výhledu na moře s horami v pozadí. Plaka oplývá starou i novou atmosférou, která na Vás dýchá na každém kroku a vybízí tak návštěvníky, aby se zde cítili jako doma, ne jako cizinci. Plaka je známá také z oskarového filmu Řek Zorba, stejně tak jako další městečka v horách.

I okolí si udržuje svůj typicky krásný charakter a je ideální pro procházky po vnitrozemí i po pobřeží..

Plaka má svou tradiční identitu, která musí být chráněna tak, že se dohlíží na budování nových staveb, aby nenarušily původní architektonický styl.

Každé léto se zde koná krétský hudební festival na počest Michaela Papadakise z Plaky, vynikajícího hráče na lyru minulých let.

Plaka leží v 70 metrové nadmořské výšce a je zde velmi zdravé klima. Její stálé obyvatelstvo čítá cca. 30 lidí, ale během léta se počet obyvatel rapidně zvýší. Plaka je jednou ze 75 vesnic provincie Apokoronas a patří pod správní okres Vamos.

  


Vily Bicorna, 3 x 100 m2

dvoupodlažní vily se společným bazénem


Plány a fotografie nemovitosti Vám rádi zašleme na CD.

Apartmány Bicorna, 50 m2

8 x 50m2

Plány a fotografie nemovitosti Vám rádi zašleme na CD.

PLAKA KAMBIA - PETROS,
vila 127m2


Dvě podlaží
3 ložnice
2 koupelny
soukromý bazén


Plány a fotografie nemovitosti Vám rádi zašleme na CD.

N A H O R U