NABÍDKA



SNÍMKY Z KRÉTY

Made by A.P.Best

 

Hledáme následující nemovitosti v centru Prahy


1)
Pro velkou mezinárodní obchodní společnost, která má velké finanční možnosti hledáme k pronájmu nebo ke koupi obchodní prostory v Praze od 100m2 do 1.000m2 (může být i vícepatrová budova), která bude vhodná pro butik/y k prodeji dámského i pánskeho oblečení. Jejím prvotním zájmem ale je, co se týče lokality, aby se tyto žádane prostory k pronajmu či ke koupi nacházeli bezpodminečně v obchodním srdci - centru Prahy, tj. Václavské námestí a Na příkopech a aby byli v těsné blízkosti značkovych butiků s oblečením jako je např. BENETTON, HOGO BOSS, ZARA, MANGO atd. Jsou si vědomi, že v těchto lokalitách jsou vysoke ceny jak za pronájem tak za koupi prostor, ale náš zájemce má dostatek finančních možností k tomu, aby uskutečnil své plány.

2)
Jedná se o velkou mezinarodni investični společnost, která má velmi dobré finanční možnosti a hledá:
a) parcely ke koupi v Praze, ve výhodných a komerčně zajímavých lokalitách k investicím. Má Zájem o parcely velkých rozměrů 1.000m2 a více.
b) velke luxusní hotely(5* a výše) ke koupi, které mají velký počet lůžek - 300, 500 lůžek jak v Praze tak i v Karlových Varech, nebo v jiných lázních ČR. Jak vidíte i z této poptavky, jedná se o společnost, která má obrovské finančni zázemí. Kdy


N A H O R U