NABÍDKASNÍMKY Z KRÉTY

Made by A.P.Best

 

PRONÁJEM NEMOVITOSTI

Kupuje-li zákazník nemovitost pro svou letní rekreaci a neuvažuje o jejím obývání během celé sezóny, pak je namístě využít volný potenciál nemovitosti a nabídnout ji k pronájmu.


Pronájem přes CK v ČR
Nejpoužívanější pronájem nemovitosti je přes české cestovní kaceláře. V praxi to vypadá následovně:
Majitel nemovitosti se dohodne v některé CK, aby mu zajistila klientelu pro termíny během sezony, které nechce právě využívat. Např. majitel ví, že přes prázdniny poletí společně s rodinou na Krétu, kde budou všichni trávit své volno. Ovšem termíny v sezoně mezi 15.4. - 30.6. a 1.9. - 20.10. má volné a ty může dát k pronájmu. Průměrná měsíční výtěžnost na běžný apartmán o velikosti 40 m2 a o dvou lůžkách začíná okolo 25.000 Kč. Za volné termíny v sezoně tak příjmy z pronájmu pokryjí v plném rozsahu provoz nemovitosti za celý rok a to i započítámel-li náklady na vaši cestu na Krétu.

Pronájem přes místní agentury
Na Krétě funguje bezpočet místních ubytovacích agentur nebo CK, které mají své kanceláře na letištích, v přístavech a v místech kam přijíždějí turisté z celého světa. Přes tyto firmy je také možné nabízet pronájem. Lze zajistit přes naši firmu.

Starost o nemovitost během pronájmu
Je nemyslitelné, aby jste při každé změně turistů letěli na Krétu "Uklidit a vyměnit povlečení". Proto je běžné, že veškeré tyto starosti na sebe berou firmy či jednotlici, kteří mají tuto činnost v popisu práce. Na přání je možné toto vše zajistit k vaší plné spokojenosti. Jsou to ověřené firmy a jednotlivci, které tuto činnost vykonávají pro hotely, penziony a ubytovací apartmány.

Jak mám zajištěný majetek během pronájmu
Zařízení nemovitosti se při úklidech kontroluje a při poškození je majitel informován. Většinou jde o drobnosti jako je např. odřený nábytek. Tyto maličkosti převážně pokryjí základní pojistky. Ještě se nestalo, aby nájemce apartmán poškodil.


N A H O R U